BFC238312204
MFR.Part #
BFC238312204
JLCPCB Part #
C3785520
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 200nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS