RNC50J47R0DSRSL
MFR.Part #
RNC50J47R0DSRSL
JLCPCB Part #
C3528843
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors