RNC50J4752BSRE6
MFR.Part #
RNC50J4752BSRE6
JLCPCB Part #
C3535955
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors