RNC50J4702DSRE5
MFR.Part #
RNC50J4702DSRE5
JLCPCB Part #
C3575037
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors