CA0001R1200KS73
MFR.Part #
CA0001R1200KS73
JLCPCB Part #
C3569549
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 1W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors