RNC50J4592BSRSL31
MFR.Part #
RNC50J4592BSRSL31
JLCPCB Part #
C3427884
Description
-65℃~+175℃ 100mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors