RNC50J4321BSRE6
MFR.Part #
RNC50J4321BSRE6
JLCPCB Part #
C3420803
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors