ERL6247R000GKBF1
MFR.Part #
ERL6247R000GKBF1
JLCPCB Part #
C3402412
Description
-65℃~+175℃ 2W 47Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors