RNC50J37R4BRRE8
MFR.Part #
RNC50J37R4BRRE8
JLCPCB Part #
C3532291
Description
-65℃~+175℃ 100mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors