P0805Y1241BBT
MFR.Part #
P0805Y1241BBT
JLCPCB Part #
C4101369
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount