RNC50J35R7DSB14
MFR.Part #
RNC50J35R7DSB14
JLCPCB Part #
C3411979
Description
-65℃~+175℃ 100mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors