RER65F7R87RCSL
MFR.Part #
RER65F7R87RCSL
JLCPCB Part #
C1570602
Description
10W 7.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance