RNC50J3013BRB14
MFR.Part #
RNC50J3013BRB14
JLCPCB Part #
C1463916
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors