Y472650R0000A9L
MFR.Part #
Y472650R0000A9L
JLCPCB Part #
C3355648
Description
-55℃~+125℃ 1W 50Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS