RNC50J2943BSB45
MFR.Part #
RNC50J2943BSB45
JLCPCB Part #
C3506497
Description
-65℃~+175℃ 100mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors