RNC50J2941BRRE631
MFR.Part #
RNC50J2941BRRE631
JLCPCB Part #
C3385832
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors