RNC50J2741BSRE6
MFR.Part #
RNC50J2741BSRE6
JLCPCB Part #
C3441198
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors