RN55E1542DR36
MFR.Part #
RN55E1542DR36
JLCPCB Part #
C3416906
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors