RNC50J8661BSR36
MFR.Part #
RNC50J8661BSR36
JLCPCB Part #
C1825282
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors