RNC50J2553BRRSL
MFR.Part #
RNC50J2553BRRSL
JLCPCB Part #
C1827564
Description
-65℃~+175℃ 100mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors