RNC50J2512BSB14
MFR.Part #
RNC50J2512BSB14
JLCPCB Part #
C1447670
Description
-65℃~+175℃ 100mW 25.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors