Y16246K56600T0W
MFR.Part #
Y16246K56600T0W
JLCPCB Part #
C4202878
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.566kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount