RNC50J2222BSRE5
MFR.Part #
RNC50J2222BSRE5
JLCPCB Part #
C3472894
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors