RNC50J2212BRRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J2212BRRE6
JLCPCB Part #
C1823647
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.1kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors