RNC50J21R0BSB14
MFR.Part #
RNC50J21R0BSB14
JLCPCB Part #
C1476192
Description
-65℃~+175℃ 100mW 21Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors