MAL224661152E3
MFR.Part #
MAL224661152E3
JLCPCB Part #
C5115862
Package
Plugin,D16xL37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1500uF 16mm 2.8A@100kHz 22mΩ 37.5mm 50V 6000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS