RNC50J2000BRRE8
MFR.Part #
RNC50J2000BRRE8
JLCPCB Part #
C3569349
Description
-65℃~+175℃ 100mW 200Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors