MMA02040C3838FB300
MFR.Part #
MMA02040C3838FB300
JLCPCB Part #
C4070225
Description
-55℃~+155℃ 3.83Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS