RNC50J1962BRRE631
MFR.Part #
RNC50J1962BRRE631
JLCPCB Part #
C3577060
Description
-65℃~+175℃ 100mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors