CH0603-300RFGW
MFR.Part #
CH0603-300RFGW
JLCPCB Part #
C4273452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS