RNC50J1910BSRSL
MFR.Part #
RNC50J1910BSRSL
JLCPCB Part #
C1827115
Description
-65℃~+175℃ 100mW 191Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors