RNC50J1842BSRE831
MFR.Part #
RNC50J1842BSRE831
JLCPCB Part #
C3439426
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors