RNC50J1820DSRSL
MFR.Part #
RNC50J1820DSRSL
JLCPCB Part #
C1825288
Description
-65℃~+175℃ 100mW 182Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors