RNC50J1801BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1801BSRE8
JLCPCB Part #
C3420854
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors