RNC50J1692BSRE631
MFR.Part #
RNC50J1692BSRE631
JLCPCB Part #
C3441890
Description
-65℃~+175℃ 100mW 16.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors