BFC233621224
MFR.Part #
BFC233621224
JLCPCB Part #
C3296923
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS