RNC50J1670BSB1431
MFR.Part #
RNC50J1670BSB1431
JLCPCB Part #
C3386386
Description
-65℃~+175℃ 100mW 167Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors