RNC50J3832BRRE831
MFR.Part #
RNC50J3832BRRE831
JLCPCB Part #
C3550647
Description
-65℃~+175℃ 100mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors