RNC50J1651FSR36
MFR.Part #
RNC50J1651FSR36
JLCPCB Part #
C3448815
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors