RNC50J1583FMR36
MFR.Part #
RNC50J1583FMR36
JLCPCB Part #
C3427098
Description
-65℃~+175℃ 100mW 158kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors