TNPU080551K1BZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU080551K1BZEN00
JLCPCB Part #
C4249798
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS