PTF6518K900BYBF
MFR.Part #
PTF6518K900BYBF
JLCPCB Part #
C1444834
Description
-55℃~+150℃ 18.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors