RNC50J14R0BRBSL
MFR.Part #
RNC50J14R0BRBSL
JLCPCB Part #
C1481873
Description
-65℃~+175℃ 100mW 14Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors