RNC50J1321BSB14
MFR.Part #
RNC50J1321BSB14
JLCPCB Part #
C3423476
Description
-65℃~+175℃ 1.32kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors