RNC50J1302BSB45
MFR.Part #
RNC50J1302BSB45
JLCPCB Part #
C3556259
Description
-65℃~+175℃ 100mW 13kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors