CRCW06032R00JNTA
MFR.Part #
CRCW06032R00JNTA
JLCPCB Part #
C4301637
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount