RNC50J1270BSRE6
MFR.Part #
RNC50J1270BSRE6
JLCPCB Part #
C1824049
Description
-65℃~+175℃ 100mW 127Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors