CMF6090K000BEBF
MFR.Part #
CMF6090K000BEBF
JLCPCB Part #
C1405137
Description
-55℃~+175℃ 1W 90kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors