RNC50J1243BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1243BSRE8
JLCPCB Part #
C3543131
Description
-65℃~+175℃ 100mW 124kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors