RNC50J1582BSB14
MFR.Part #
RNC50J1582BSB14
JLCPCB Part #
C1463129
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors